Certifikace Microsoft Office Specialist

Microsoft Office Specialist (MOS) je mezinárodně uznávaná profesionální certifikace v oblasti kancelářských programů Microsoft Office, kterou vydává společnost Microsoft prostřednictvím sítě testovacích středisek Certiport, mezi něž patří i AbecedaPC.

Průběh testování

Připravte se na certifikaci


Zkoušky pro získání certifikací pro programy Microsoft Office můžete absolvovat v našem testovacím středisku. Zkoušky jsou zaměřené na schopnost praktické práce s aplikacemi. Pro Word a Excel jsou k dispozici dvě úrovně certifikace. Test se v aktuálních verzích sestává z řady praktických úkolů, které jsou řešeny přímo v anglické verzi Microsoft Office (Microsoft 365 nebo Office 2019). V případě zájmu je možné test absolvovat i na předchozích verzích 2016 nebo 2013. Zkoušky probíhají v angličtině. Před zkouškou doporučujeme absolvovat školení nebo konzultaci s našimi certifikovanými lektory.

Kdy testování probíhá

Testování probíhá obvykle každé pondělí v odpoledních hodinách. Pro domluvení termínu nás kontaktujte.

Délka testování

Délka každého testu je 50 minut.

Typy certifikací

Microsoft Office Specialist (MOS)

Základní úroveň certifikace Microsoft Office Specialist prokazující pokročilou znalost práce s danými programy. Zkoušky jsou k dispozici pro Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, OneNote a SharePoint.

Microsoft Office Specialist (MOS) Expert

Certifikace Microsoft Office Specialist Expert je určená pro odborníky v dané aplikaci. Certifikaci úrovně Expert lze získat pro Excel a Word.

Microsoft Office Specialist (MOS) Master

Certifikaci Microsoft Office Specialist Master lze získat složením zkoušek na programy Excel a Word (úroveň Expert), PowerPoint a dále zkoušky na Access, SharePoint, Outlook nebo OneNote.