Certifikace Microsoft Office Specialist

Microsoft Office Specialist (MOS) je mezinárodně uznávaná profesionální certifikace v oblasti kancelářských programů Microsoft Office, kterou vydává společnost Microsoft prostřednictvím sítě testovacích středisek Certiport, mezi něž patří i AbecedaPC.

Průběh testování

Připravte se na certifikaci


Zkoušky pro získání certifikací pro programy Microsoft Office můžete absolvovat v našem testovacím středisku. Zkoušky jsou zaměřené na schopnost praktické práce s aplikacemi. Pro Word a Excel jsou k dispozici dvě úrovně certifikace. Test se v aktuální verzi 2016 sestává z řady praktických úkolů, které jsou řešeny přímo v anglické verzi Microsoft Office. V případě zájmu je možné test absolvovat i na předchozích verzích 2013, 2010 nebo 2007. Zkoušky probíhají v angličtině. Před zkouškou doporučujeme absolvovat školení nebo konzultaci s našimi certifikovanými lektory.

Kdy testování probíhá

Testování probíhá vždy v odpoledních hodinách od 15:00 do 18:00 v těchto termínech:
12.9., 10.10., 6.11. a 12.12.2017.
V případě zájmu lze domluvit i jiný termín testování. V případě zájmu o jiný termín nás kontaktujte.

Délka testování

Délka každého testu je 50 minut.

Typy certifikací

Microsoft Office Specialist (MOS)

Základní úroveň certifikace Microsoft Office Specialist prokazující pokročilou znalost práce s danými programy. Zkoušky jsou k dispozici pro Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access, OneNote a SharePoint.

Microsoft Office Specialist (MOS) Expert

Certifikace Microsoft Office Specialist Expert je určená pro odborníky v dané aplikaci. Certifikaci úrovně Expert lze získat pro Excel a Word.

Microsoft Office Specialist (MOS) Master

Certifikaci Microsoft Office Specialist Master lze získat složením zkoušek na programy Excel a Word (úroveň Expert), PowerPoint a dále zkoušky na Access, SharePoint, Outlook nebo OneNote.