Certifikace Microsoft Office Specialist Word Expert

Exam MO-101

Microsoft Office Specialist: Microsoft Word Expert (Word and Word 2019)


Certifikace Microsoft Office Specialist (MOS) Word Expert je určená pro velmi pokročilé uživatele programu Word, kteří vytvářejí a pracují s delšími dokumenty s profesionálním vzhledem nebo vytváří dokumenty pro specializované účely a situace a umí si přizpůsobit prostředí programu Word, tak aby jejich práce byla efektivnější. Certifikace Microsoft Office Specialist Word Expert je určená například pro redaktory, projektové manažery, obchodní pracovníky, pedagogy a další. V průběhu zkoušky kandidáti pracují s dokumenty typu podnikatelského plánu, dokumentů z oblasti výzkumu, specializované brožury, knihy nebo dokumentu určeném pro hromadnou korespondenci.

Zkouška obsahuje řadu praktických úkolů, které jsou řešeny přímo v anglické verzi Microsoft Word (Microsoft 365 nebo Office 2019). Zadání úkolů je také v angličtině. V případě zájmu je možné test absolvovat i na předchozích verzích 2016 nebo 2013.

Informace o zkoušce

Termín zkoušky

Testování probíhá obvykle každé pondělí v odpoledních hodinách. Pro domluvení termínu nás kontaktujte.

Délka zkoušky

Délka zkoušky je 50 minut.

Cena zkoušky

Cena testu je 1 800 Kč bez DPH tj. 2 178 Kč s DPH.
Cena testu s možností opakování je 2 200 Kč bez DPH.

Předpokládané znalosti

Je nutná velmi dobrá znalost odborné angličtiny a orientace v anglické verzi software. Doporučujeme absolvovat individuální přípravu s naším certifikovaným lektorem.